Osieczek

osieczek

Program Odnowy Zdrowotnej NEWSTART Prosperity prowadzony jest w jednym z najpiękniejszych zielonych zakątków Mazowsza w Osieczku – 35 km na południe od Warszawy. Piękny nowo wybudowany obiekt stylizowany na XIX-wieczny "Dwór Polski" wg projektu Andrzeja Grzybowskiego oferuje pokoje 1-, 2-, 3- i 4-osobowe o wysokim standardzie.

Adres: "Dwór Polski" Stanisława Sadochy Osieczek 11 A, 05-652 Pniewy, pow. Grójec, woj. mazowieckie

Jak dojechać?

Dojazd PKP lub PKS-em do dworca Warszawa-Zachodnia. Stąd dojazd PKS-em do Grójca lub do Mszczonowa.

  1. Z Grójca autobusem w kierunku Mszczonowa. Wysiąść należy na przystanku Konie I (jest to pierwszy przystanek w Koniach, obok sklepu ABC). Stąd (ok. 3,5 km) podwozimy do Osieczka po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym.
  2. lub Z Mszczonowa autobusem w kierunku Grójca. Wysiąść należy na przystanku Konie I, obok sklepu ABC (mijamy przystanek Konie II). Stąd (ok. 3,5 km) podwozimy do Osieczka po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym.

Można przyjechać samochodem. Zapewniamy miejsce parkingowe na terenie posiadłości.

 

 


Wisła

wisla

Program Odnowy Zdrowotnej NEWSTART Prosperity prowadzony jest w miejscowości turystycznej Beskidu Śląskiego w Wiśle.
Dom wypoczynkowy „U Plesów” położony u stóp malowniczych gór oferuje pokoje 1-, 2 i 3-osobowe.

Adres: Dom gościnny „U Plesów”, ul. Pod Kozińce 7, 43-460 Wisła - Nowa Osada

Jak dojechać?

Dojazd PKP do stacji Wisła-Uzdrowisko, PKS-em na Dworzec Autobusowy Wisła-Centrum. Stąd ok. (5 km) można podjechać taksówką lub autobusem z Dworca Autobusowego Wisła-Centrum w kierunku na Czarne lub Malinkę. Wysiąść należy na przystanku Wisła-Nowa Osada I.